Lex Jongejan Memorial Trophy 2018

Zondag 4 november 2018 was het zover: de Lex Jongejan Memorial Trophy.

Tien teams uit het hele land hadden zich ingeschreven en om 10.00 ging het toernooi van start. Er werd flink gestreden, gelachen en vooral mooi geschermd. Uiteindelijk zag de top 3 er als volgt uit:

Goud voor team Des Villiers
Zilver voor team Zaïr,
Brons voor team Vrijbuiters

Stefan Damen mocht dit jaar de Sportiviteitsprijs in ontvangst nemen.

Dank aan alle vrijwilligers die de zaal hebben helpen op te bouwen en weer af te breken. Dank aan het wedstrijdcomité en dank aan het bestuur van MVO voor het organiseren van dit toernooi en natuurlijk de enthousiaste teams bedankt voor  jullie deelname en we hopen jullie weer terug te zien op het Lex Jongejan toernooi in 2019!

Comments are closed.