Impressie Ferrum Verum toernooi 11 mei

58de6fecbcd97e14fade5f8d578acb24.image.300x293Zondag 11 mei zijn onze leden Joop en Paul naar Tilburg gegaan voor de 3de Ferrum Vetum (Oud IJzer = veteranen) toernooi van dit jaar. Met 22 degenschermers was dit toenooi goed bezet.

De toernooi formule was poule unique. Dit betekent dat je tegen alle andere degenschermers één partij schermt. Wie het eerst 5 treffers maakt of vóór staat na 3 minuten schermen, wint de partij. Deze toernooivorm is heel intensief. Je moet je telkens aanpassen aan een nieuwe tegenstander.

Freeke en Rob waren ook aanwezig. Zij bemensten het wedstrijdbureau en zorgden ervoor dat alles op rolletjes verliep.

Joop wisselde sterke partijen af met mindere. Maar als hij eenmaal op dreef was, maakte hij de mooiste punten. Joop wist ook Paul te helpen door diens grootste concurrent te verslaan.

Paul was in vorm. Van de 21 partijen won hij er 20. En hiermee behaalde hij de eerste plaats.

Gefeliciteerd!

Comments are closed.